Schneider Electric Altivar Soft Starter ATS130 - ATS130N2D65LT - Lágyindító 65A 200 - 480V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altistart Lágyindító ATS130 65A 200 - 480V ATS130N2D65LT Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
270 mm
Hosszúság méret
280 mm
Magasság méret
63 mm