Schneider Electric Altivar Soft Starter ATS 480 - ATS480D22Y - lágyindító 22A 208…690V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar ATS480 lágyindító 22A 208…690V ATS480D22Y Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
267 mm
Hosszúság méret
370 mm
Magasság méret
295 mm