Áramvédős kismegszakító 1P+N B 13A 6kA 5SU1356-6KK13 Siemens
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Rcbo, 6 kA, 1P+N, A típusú, 30 mA, B char., Be: 13 A, Un AC: 230 V\n