Áramvédős kismegszakító 1P+N B 25A 10kA 5SU1354-3KK25 Siemens
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Rcbo, 10 Ka, 1P+n, F típusú, szuperellenálló K, 30 Ma, B char., In: 25 A, Un Ac: 230 V\n
    A RCBO SENTRON 5SU1 kombinált túlterhelés, rövidzárlat és maradékáram elleni védelemhez készült.
    \n\nMűszaki részletek:\n
      \n
    • Védelmi típus: RCBO
    • \n
    • Kapacitás: 10 kA
    • Fázis: 1P+N
    • Maradékáram érték: 30 mA
    • B karakterisztika: B char.
    • Áram: In: 25 A
    • Feszültség: Un AC: 230 V