Áramvédős kismegszakító 1P+N C 13A 6kA 5SU1356-7KK13 Siemens
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Rcbo, 6 Ka, 1P+n, A Típusú, 30 Ma, C-Char, In: 13 A, Un Ac: 230 V
    RCBO SENTRON 5SU1 a túlterhelés, rövidzárlat és maradékáramok elleni kombinált védelemhez.
    Műszaki részletek:
    • Típus: RCBO
    • Kapacitás: 6 kA
    • Fázis: 1P+N
    • Maradékáram: 30 mA
    • Jellemző: C-Char
    • Áram: In: 13 A
    • Feszültség: Un AC: 230 V
    • Tanúsítványok: VDE-teszt, EN 61009-1, EN 61009-2-1
    • Csatlakozás: Kétkamrás kapcsok
    • Moduláris rendszer: További Siemens SENTRON eszközök csatlakoztatása
    • Data Matrix kód: Hozzáférés a Siemens Industry Online Support App-hoz
    Ügyfél előnyök:
    • Egyszerű telepítés különböző keresztmetszetű vezetékekhez.
    • Gyors hozzáférés a műszaki adatokhoz a Data Matrix kód segítségével.
    • Moduláris rendszer lehetővé teszi a további funkciók bővítését.
    • Optimalizált technológia a felhasználók biztonsága érdekében.
    • Megbízható védelem a túlterhelés és rövidzárlat ellen.
Termék adatok
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Névleges feszültség
230
Gyártó
Siemens
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0 mm