Áramvédős kismegszakító 1P+N C 25A 10kA 5SU1354-7KK25 Siemens
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Rcbo, 10 ka, 1p+n, a típusú, 30 ma, c-char, in: 25 a, un ac: 230 v\n
    RCBO SENTRON 5SU1 a túlterhelés, rövidzárlat és maradékáramok elleni kombinált védelemhez.
    \nMűszaki részletek:\n
      \n
    • Típus: A típusú RCBO
    • \n
    • Áram: 25 A
    • Feszültség: 230 V AC
    • Kioldási áram: 30 mA