Áramvédős kismegszakító 1P+N C 25A 6kA 5SU1356-7KK25 Siemens
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    Rcbo, 6 kA, 1P+N, A típusú, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V\n
    RCBO SENTRON 5SU1 a túlterhelés, rövidzárlat és maradékáramok elleni kombinált védelemhez.
    \nMűszaki részletek:\n
      \n
    • Típus: RCBO SENTRON 5SU1
    • \n
    • Kapacitás: 6 kA
    • Fázis: 1P+N
    • Maradékáram: 30 mA
    • Jellemző: C-Char
    • Áram: In: 25 A
    • Feszültség: Un AC: 230 V