Schneider Electric Altivar Solar - ATV320D15M3C412 - frekvenciaváltó 15kW 200-240V 3 fázis kompakt
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 15kW 200-240V 3 fázis Kompakt ATV320D15M3C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
225 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
198 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V