Schneider Electric Altivar Solar - ATV320U30N4C412 - frekvenciaváltó 3.0kW 380-500V 3 fázis kompakt
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 3.0kW 380-500V 3 fázis Kompakt ATV320U30N4C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
191 mm
Hosszúság méret
268 mm
Magasság méret
245 mm
Védettség
IP20
Mélység
158 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V