Schneider Electric Altivar Solar - ATV320U40N4C412 - frekvenciaváltó 4.0kW 380-500V 3 fázis kompakt
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 4.0kW 380-500V 3 fázis Kompakt ATV320U40N4C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
191 mm
Hosszúság méret
268 mm
Magasság méret
245 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
158 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V