Schneider Electric Altivar Solar - ATV320U55M3C412 - frekvenciaváltó 5.5kW 200-240 3 fázis kompakt
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 5.5kW 200-240 3 fázis Kompakt ATV320U55M3C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
195 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
178 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V