BAKS KGJ400H100/3 Kábeltálca 100x400x3000mm szalaghorganyzott 1,0mm anyagvastagság 111216
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Kivitel
beépített összekötő
Szín
egyéb
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
3 000 mm
Gyártó neve
BAKS
EAN
Gyártó címe
Karczew Jagodne Street 505-480
Gyártó elérhetősége
export@baks.com.pl
Gyártó
BAKS
Anyag
acél
Szín
egyéb
Kivitel
Gyártó/Márka
Mélység
0 mm