BAKS KGL/KGOL150H60/3 kábeltálca 60x150x3000mm szalaghorganyzott 0,7mm anyagvastagság 160216
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
3 000 mm
Gyártó neve
BAKS
EAN
Gyártó címe
Karczew Jagodne Street 5 05-480
Gyártó elérhetősége
export@baks.com.pl
Gyártó
BAKS
Anyag
acél
Szín
egyéb
Kivitel
Gyártó/Márka
Mélység
0 mm