Bluetooth hangszórós akkumulátoros LED szerelő fényvető 15W 6000K 3,7V 8000mA - Tracon STLFLBT15W
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Bluetooth hangszórós akkumulátoros LED szerelő fényvető 15W 6000K 3,7V 8000mA STLFLBT15W Tracon
Termék adatok
Védettség
IP40
Gyártó neve
Tracon Budapest Kft.
EAN
Gyártó címe
Magyarország, 2120 Dunakeszi, Pallag u 23
Gyártó elérhetősége
info@tracon.hu
Névleges feszültség
3,5 - 3,8 V
Gyártó
Tracon
Kivitel
Védettség
IP40
Gyártó/Márka
Tracon
Mélység
0 mm