Schneider Electric ComPacT NSXm NA (2021) - C114100LS - Kapcsoló 100NA AC 4P 100A EverLink csatlakozás
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm szakaszoló 100NA 4P EverLink csatlakozókkal C114100LS Schneider
Ez egy ComPacT NSXm NA 100A szakaszolókapcsoló, AC-22A/AC-23A kategória. Úgy tervezték, hogy megbízható leválasztási kapcsolást biztosítson. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. Ez a 4 pólusú változat kompatibilis a ComPacT NSXm megszakító tartozékokkal és segédberendezésekkel. A ComPacT NSXm NA alapterülete megegyezik a ComPacT NSXm megszakítókéval, 108 mm (Sz) x 137 mm (Ma) x 80 mm (Mé). Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
210 mm
Magasság méret
120 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
80 mm