Schneider Electric Easy Harmony XB2 - ZB2BWM61C - Világító aljzat, gallér, kék LED, AC 380V, fém
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy Harmony XB2, Világító aljzat, gallér, kék led , AC 380V, fém, ZB2BWM61C Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
61 mm
Magasság méret
30 mm