Schneider Easy UPS 3M 60-200kVA/Easy UPS 3L 250-400kVA, 400V , külső,falra szerelhető karbantartási áthidalópanel E3MBP60K400H
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy UPS 3M 60-200kVA/Easy UPS 3L 250-400kVA, 400V , külső,falra szerelhető karbantartási áthidalópanel E3MBP60K400H Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
850 mm
Hosszúság méret
1 160 mm
Magasság méret
620 mm