Schneider Easy UPS 3M akkumulátor - megszakító doboz, 100-200 kVA, 400 V E3MBBB100K200H
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy UPS 3M akkumulátor-megszakító doboz, 100-200 kVA, 400 V E3MBBB100K200H Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
530 mm
Hosszúság méret
825 mm
Magasság méret
1 200 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
280 mm