Schneider Easy UPS 3S/3M 10-200kVA 400V külső,falra szerelhető karbantartási áthidalópanel, párhuzamos rendszerhez E3MBPAR60K200H
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy UPS 3S/3M 10-200kVA 400V külső,falra szerelhető karbantartási áthidalópanel, párhuzamos rendszerhez E3MBPAR60K200H Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
570 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
1 200 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
320 mm
Névleges teljesítmény
200 000 W