Eaton 630NHG3B NH FUSE 630A 500V GG/GL SIZE 3 NH-betét 630A, DIN 3 méret, 500V AC, gG/gL
Több, mint 100 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Anyag
acél
Névleges áram
630 A
Névleges feszültség
500 V
Szélesség méret
71 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Gyártó
Eaton
Kivitel
Gyártó/Márka
Eaton
Névleges feszültség AC
500 V
Mélység
0 mm