Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S07N4A elektromos autó töltőállomás 1*32 Amper - 7,4kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi áramvédő kapcsoló + MNx
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 1x32A - 7,4kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi ÁVK + MNx EVB3S07N4A Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
355 mm
Hosszúság méret
575 mm
Magasság méret
285 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
153 mm