👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3*32A - 22kW - 1xT2 csatlakozó aljzattal + 6mA RDC-DD védelem + 4G modem EVB4S22N40G Schneider
Termék adatok
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
136 mm