Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3*32A - 22kW - 1xT2 csatlakozó aljzattal + 6mA RDC-DD védelem EVB4S22N40 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
292 mm
Hosszúság méret
136 mm
Magasság méret
418 mm