👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3*32A - 22kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + MID mérő EVB4S22N40M Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
292 mm
Hosszúság méret
136 mm
Magasság méret
418 mm