Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S22N4EA elektromos autó töltőállomás 3*32 Amper - 22kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi áramvédő kapcsoló + MNx + TE dugalj
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3*32A - 22kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi ÁVK + MNx + TE dugalj EVB3S22N4EA Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
355 mm
Hosszúság méret
575 mm
Magasság méret
285 mm
Védettség
IP54
Mélység
158 mm