Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S22NC0M 3*32 Amper - 22kW, beépített töltőkábellel - 6mA DC szivárgóáram védelemmel
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC-töltőállomás 3P+N 32A, 22kW, Töltőkábel, 6mA DC szivárgóáram véd EVB3S22NC0M
Termék adatok
Szélesség méret
360 mm
Hosszúság méret
570 mm
Magasság méret
285 mm
Mélység
183 mm