Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S22NC0 elektromos autó töltőállomás 3*32 Amper - 22 kW, beépített töltőkábellel + 6mA RDC-DD védelem + MNx
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3x32A - 22 kW - Beépített töltőkábellel + 6mA RDC-DD védelem + MNx EVB3S22NC0 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
355 mm
Hosszúság méret
575 mm
Magasság méret
290 mm
Mélység
183 mm