Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S22N4A elektromos autó töltőállomás 3*32 Amper - 22kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi áramvédő kapcsoló + MNx
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 3x32A - 22kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + 30mA Asi ÁVK + MNx EVB3S22N4A Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
360 mm
Hosszúság méret
670 mm
Magasság méret
290 mm
Mélység
153 mm