Finder 13.22.8.230.B000 2 csatornás aktor YESLY rendszerhez, 2 NO 6 A - 230 V AC, 20 funkci
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
0.009 A
Védettség
IP20
Gyártó neve
Finder S.p.A.
EAN
Gyártó címe
Via Drubiaglio, 14, 10040 Almese TO, Italy
Gyártó elérhetősége
support@findernet.com
Névleges feszültség
230 - 230 V
Gyártó
Finder
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Finder
Mélység
0 mm