FROSTGUARD-16M Önszabályozó fűtőkábel csatlakozóval
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Tartalma:
16m FrostGuard ETL10 kábel ( 10W/m 5°C-on )
2m-es csatlakozó kábellel
Termék adatok
Szélesség méret
8,5 mm
Hosszúság méret
16 mm
Magasság méret
5,8 mm