Schneider Galaxy VS/VL klasszikus akkuszekrény akukkal, IEC-szabv, 1000mm szél - B2 konfig GVSCBC10B2
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Galaxy VS/VL klasszikus akkuszekrény akukkal, IEC-szabv, 1000mm szél - B2 konfig GVSCBC10B2 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
845 mm
Hosszúság méret
1 010 mm
Magasság méret
1 900 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
845 mm