Hensel Basic HB3000FFD fogyasztásmérő szekrény, 1 vagy 3 fázisú mérő számára, földkábeles csatlakozásra 300x750x185mm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
750 mm
Magasság méret
185 mm