Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ipari műanyag doboz 241x192x87 alacsony átlátszó fedéllel NSYTBP24198T Schneider
\nIpari műanyag doboz 241x192x87 alacsony átlátszó fedéllel. termékcsalád: Thalassa - termék neve: Thalassa TBP - készülékalkalmazás: többcélú - magasság: 241 mm - szélesség: 194 mm - mélység: 87 mm - Belső magasság: 225 mm - Belső szélesség: 175 mm - belső mélység: 80 mm - szekrény szerelése: falra szerelt - készülék összetétel: 1 x fedél, 1 x test, 4 x fedőcsavar - test típusa: egy darabban öntött - fedél rögzítés: műanyag csavarok. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
255 mm
Magasság méret
100 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
87 mm