Eaton kismegszakító 1P B 20A 4,5kA CLS4-B20/1-DE (247830)
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1B 20A 4,5kA CLS4-B20/1-DE 247830 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P B
Zárlati megszakító képesség
4,5 kA
Védettség
IP20
Beépítési mélység
70,5 mm