Eaton kismegszakító 1P C 10A 10kA PL7-C10/1-DC (264887)
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PL7-C10/1-DC Kismegszakító, 10kA 1pól. DC 264887 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
10 A
Névleges feszültség
220 V
Zárlati megszakító képesség
10 kA
Védettség
IP20
Szélesség méret
17,7 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
72 mm
Beépítési mélység
70,5 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Névleges feszültség
220
Gyártó
Eaton
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0,072 mm