Eaton kismegszakító 1P C 20A 4,5kA CLS4-C20/1 (247842)
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1C 20A 4,5kA CLS4-C20/1 247842 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P C
Zárlati megszakító képesség
4,5 kA
Beépítési mélység
70,5 mm