Eaton kismegszakító 1P C 63A 4,5kA CLS4-C63/1 (247847)
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1C 63A 4,5kA CLS4-C63/1 247847 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
63 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P C
Zárlati megszakító képesség
4,5 kA
Beépítési mélység
70,5 mm