Eaton kismegszakító 1P C 63A 6kA CLS6-D63-DE (247619)
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1C 63A 6kA CLS6-D63-DE 247619 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
63 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P C
Zárlati megszakító képesség
6 kA
Beépítési mélység
70,5 mm