Eaton kismegszakító 1P+N B 13A 4,5kA PLN4-B13/1N (263289)
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1P+N B 13A 4,5kA PLN4-B13/1N 263289 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
13 A
Névleges feszültség
230 V
Pólusszám
1P+N B
Zárlati megszakító képesség
4,5 kA
Védettség
IP20
Beépítési mélység
70,5 mm