Eaton kismegszakító 3P+N B 10A 10kA PL7-B10/3N (263983)
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PL7-B10/3N Kismegszakító, 10kA 3pól.+null 263983 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
10 A
Névleges feszültség
400 V
Zárlati megszakító képesség
10 kA
Védettség
IP20
Szélesség méret
70,40000000000001 mm
Hosszúság méret
71 mm
Magasság méret
82 mm
Beépítési mélység
70,5 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Hálózati frekvencia
50-60 Hz
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Névleges feszültség
400
Gyártó
Eaton
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0,082 mm