Eaton kismegszakító 4P D 32A 15kA FAZT-D32/4
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
FAZT-D32/4 Kismegszakító, 15kA 4 pólus 142507 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
32 A
Névleges feszültség
415 V
Zárlati megszakító képesség
15 kA
Védettség
IP20
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
75,5 mm
Beépítési mélység
70,5 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Hálózati frekvencia
50-60 Hz
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Névleges feszültség
415
Gyártó
Eaton
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0,0755 mm