Fehér fali lámpa GX53 foglalattal - Cesya Klausen KL131007
Ekkor nálad: 7-14 munkanap
Akár több, mint 50 db 7-14 munkanap alatt Nálad
A lámpához szükséges még 1 darab GX53 LED fényforrás , melyet ide kattintva találsz meg!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Cesya Klausen KL131007 fehér fali lámpa modern kialakítással és kompakt mérettel rendelkezik, átmérője 100 mm. A lámpatest üveg és alumínium anyagok felhasználásával készült, így tartós és esztétikus megjelenést biztosít. Egy darab GX53 foglalattal szerelt, amely cserélhető fényforrást tesz lehetővé, így a fényáram, fényszín, teljesítmény és színhőmérséklet szabadon választható. A lámpa 220-240 V névleges feszültségen működik, IP54 védettségi szinttel ellátott, ami ellenállóvá teszi a porral és fröccsenő vízzel szemben. A termék súlya 0,25 kg, a fényforrás nem tartozék. A logisztikai kód: KL131007, a gyártó: Klausen.
Klausen CESYA fali lámpa 1xGX53 IP54 220-240V fehér KL131007
Termék adatok
Fényszín
cserélhető fényforrás
Foglalat
GX53
Lámpatest foglalat
1xGX53
Fényforrást tartalmazza?
nem
Anyag
üveg, alumínium
Szín
fehér
Névleges feszültség
220-240 V
Védettség
IP54
Átmérő méret
100 mm
Gyártó neve
KLAUSEN EXIM KFT
EAN
Gyártó címe
Románia, Colinei utca, 2. szám, 4. emelet Kolozsvár, Kolozs megye
Gyártó elérhetősége
office@klausen.ro
Névleges feszültség
220 - 240 V
Gyártó
Klausen Exim
Kivitel
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Klausen Exim
Mélység
0 mm