LED szalag, kültéri 60 LED/m 4,8W/m 180lm/m W=8mm 4000K - Tracon LED-SZK-48-NW
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LED szalag, kültéri 60 LED/m 4,8W/m 180lm/m W=8mm 4000K LED-SZK-48-NW Tracon
Termék adatok
Fényszín
hidegfehér
Színhőmérséklet
4000 K
Névleges teljesítmény
24 W
Lámpatest teljesítmény
24 W LED modul
Teljesítmény/méter
4,8 W
Fényáram/Méter
180 lm
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
műanyag
Szélesség méret
8 mm
Hosszúság méret
5 000 mm
Magasság méret
8 mm