Mersen Késes betét NH0 125A gG 500V NH0GG50V125
5 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Késes betét NH0 125A gG 500V NH0GG50V125
Termék adatok
EAN
Gyártó
Mersen
Kivitel
Gyártó/Márka
Mersen
Névleges feszültség AC
500 V
Mélység
0 mm