Milwaukee M12 FNB16-402X M12 Fuel 1.6 mm folyamatos lyukasztó 2 x 4.0 Ah akku, töltő, kofferrel 4933479619
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nAz első 12V-os folyamatos lyukasztó, melynek max. vágási kapacitása lágyacélban: 1,6 mm, rozsdamentes acélban: 1,2 mm, alumíniumban: 2,1 mm.
\nMindössze 1,6 kg-os súlyának köszönhetően (mely tartalmazza a 6,0 Ah akkumulátort) a legkönnyebb vezeték nélküli lemezvágó a piacon, miközben így is felülmúlja a 18 V-os szénkefés versenytársakat.
\nVágási irány szerszámmentes váltása 90°-os lépésekben.
\nSzerszámmentes betéttartó- és lyukasztócsere.
\nForgácsgyűjtő zsák a tiszta munkakörnyezetért.
\nLED világítja meg a munkaterületet a jobb láthatóság érdekében.
\nBeépített övcsipesz és biztonsági övtartó.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M12™ akkumulátorokkal működik.\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
TöltőC12 C
Feszültség (V)12
SzállítvaHeavy Duty koffer
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)1.6 (M12 B6)
A készlet tartalma2 x M12 B4 akkumulátor, C12 C Töltő, Heavy Duty koffer
Löketszám (löket/perc)1,400 - 2,200
Vágószélesség (mm)5
Hangerőszint (LWA)(dB(A))99.6
Hangerőszint eltérés (dB(A))3
Hangnyomásszint (LPA)(dB(A))88.6
Hangnyomásszint eltérés (dB(A))3
Max. alumínium lemezvastagság akár 250 N|mm² [mm]2.1
Max. acéllemez vastagság 400 N|mm² [mm]1.6
Max. acéllemez vastagság 600 N|mm² [mm]1.2
Max. acéllemez vastagság 800 N|mm² [mm]0.7
Legkisebb sugár [mm]40.7
Kezdő furat átmérője [mm]21
Termék adatok
Névleges feszültség
12V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa