Milwaukee M18 BLHACD26-0 M18 szénkefe nélküli 26 mm SDS-Plus D-fogantyús kalapács 4933492483
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nD-fogantyú könnyű és ergonomikus kialakítással a nagyobb végfelhasználói kényelem érdekében.
\nAz erőteljes ütőmechanizmus és a szénkefe nélküli motor kialakítása 2,6 J ütési energiát biztosít.
\nAnti-vibrációs rendszer (AVS) a kevesebb fáradságért és a rezgések hatásának csökkentéséért.
\nTeljesen fém hajtóműház - a fogaskerekek optimális ülése a hosszabb élettartam érdekében.
\nTöltésszintjelző, amely kijelzi az akkumulátor töltöttségi szintjét.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n\n\n
\n \n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorral együtt szállítvaNem
TöltőTöltő nélkül szállítva
Feszültség (V)18
Üresjárati fordulatszám(ford/perc)0 - 1270
Ütés energia (EPTA)(J)2.6
Ütés energia (J)2.6
Max. ütésszám (ütés/perc)0 - 4600
Max. fúrási átmérő acélban (mm)13
Max. fúrási átmérő betonban (mm)26
Max. fúrási átmérő fában (mm)28
Szállítási terjedelemOldalfogantyú, mélységmérő
SzállítvaKoffer vagy táska nélkül szállítva
Szerszám befogásSDS-Plus
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)3.1 (M18 B4)
Fúráskor keletkező rezgések szintje - eltérés (m/s²)1.5
Véséskor keletkező rezgések szintje - eltérés (m/s²)1.5
Véséskor keletkező rezgések szintje (m/s²)13.2
Vibráció szintje fúrásnál (m/s²)13.9
Hangerőszint (LWA)(dB(A))104.5
Hangerőszint eltérés (dB(A))3
Hangnyomásszint (LPA)(dB(A))93.5
Hangnyomásszint eltérés (dB(A))3
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa