Milwaukee M18 BLSAG125XPD-0 M18 szénkefe nélküli 125 mm sarokcsiszoló hosszú alsó kapcsolóval 4933492645
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\n11 000 percenkénti fordulatszám - vágási alkalmazásokhoz optimalizálva.
\nKategóriájában a legkompaktabb és legkönnyebb akkumulátoros sarokcsiszoló.
\nBiztonsági tengelykapcsoló az esetlegesen fellépő visszarúgás effektus elkerülésére.
\nBeépített FIXTEC ™ rendszer rendszer a szerszámnélküli tárcsacseréhez.
\n125 mm-es kulcsnélküli védőburkolat vágóvédőkapcsos rögzítéssel a védőburkolat kulcs nélküli gyors beállításához.
\nBeépített porvédő a törmelék bejutásának megakadályozására, meghosszabbítva a motor élettartamát.
\nKarcsú fogantyús kialakítás.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n\n\n
\n \n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorral együtt szállítvaNem
Feszültség (V)18
TöltőTöltő nélkül szállítva
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)11,000
FékNem
Feszültség alatti biztonsági reléIgen
Kapcsoló típusaHosszú alsó kapcsoló
Max. vágási mélység (mm)33
Szállítási terjedelemVédőburkolat, oldalfogantyú, peremes anya, kulcs
SzállítvaKoffer vagy táska nélkül szállítva
Tárcsa átmérő (mm)125
Visszarúgás elleni védelemIgen
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)2.4 (M18 B4)
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa