Milwaukee M18 FROP15-0X M18 Fuel excenteres polírozó 15 mm-es rezgőkörrel kofferrel 4933478834
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\n8 fokozat beállítás a maximális kontroll és a legjobb felületképzési eredmény érdekében.
\n15 mm-es rerzgőfunkció a gyors és hatékony polírozáshoz, hologrammentes felülettel.
\n90°-ban elforgatott akkumulátor 50 mm-nél nagyobb távolsággal, hogy megakadályozza a festékkel való érintkezést, és lehetővé tegye a szerszám vízszintes vagy függőleges helyzetben történő tárolását.
\nFeszültség alatti biztonsági relé funkció az automatikus indítás megakadályozására.
\nKivehető porvédő a törmelék bejutásának megakadályozására, meghosszabbítva a motor élettartamát.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
TöltőM12-18 FC
Feszültség (V)18
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)2650 - 5100
A készlet tartalma2 x M18 B5 akkumulátor, M12-18 FC Töltő, Heavy Duty koffer
Feszültség alatti biztonsági reléIgen
Kapcsoló típusaReteszelhető kapcsoló
Lágyindítás funkcióIgen
Lökethossz (mm)15
Polírozó alátét átmérője (mm)125
Rezgőkör átmérője (mm)15
Szállítási terjedelem125 mm talp polírozó géphez, porvédő
SzállítvaHeavy Duty koffer
Változtatható sebességIgen
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)3.2 (M18 B5)
Polírozáskor keletkező rezgések szintje - eltérés (m/s²)1.5
Polírozáskor keletkező rezgések szintje (m/s²)9.7
Hangerőszint (LWA)(dB(A))89.0
Hangerőszint eltérés (dB(A))3
Hangnyomásszint (LPA)(dB(A))78.0
Hangnyomásszint eltérés (dB(A))3
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa