Milwaukee M18 Fuel™ tetőfedő szegbelövő M18 FRCN45-0X 4933498168
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nA Dry-Fire zárás megakadályozza, hogy az eszköz elsüljön, amikor már nincs több szeg a tárban.
\nEgy feltöltéssel akár 1100 szeget képes belőni REDLITHIUM™ 3.0 Ah akkumulátor használatával.
\n19 mm és 45 mm közötti tekercses szegek kilövésére alkalmas, 3 mm átmérővel és 10,1 mm-től 10,5 mm-ig terjedő fejátmérővel, 15 fokos dőlésszöggel (± 1°).
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n\n\n
\n \n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorral együtt szállítvaNem
Feszültség (V)18
Töltő a szállítási terjedelembenTöltő nélkül szállítva
Head dimensions [mm]10.1 - 10.5
SzállítvaHeavy Duty koffer
Szeg kapacitás (mm)19 - 45
Szegátmérő (mm)3
Szegek dőlési foka (°)15°
Szegtár kapacitása120
Súly (kg)3.2
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)3.8 (M18 HB3)
Termék adatok
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa