Milwaukee M18 ONEFLAG230XPDB-0 M18 Fuel ONE-KEY 230 mm sarokcsiszoló fékező funkcióval és hosszú alsó kapcsolóval 4933478781
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
\nVezetékes teljesítményt nyújt, hasonlóan az 2200 wattos sarokcsiszolóhoz.
\nAz anti-vibrációs pótfogantyú csökkenti a vibrációt és növeli a munkavégzés kényelmét.
\nKulcsnélküli védőburkolat.
\nLevehető porvédő a porbejutás megakadályozására.
\nRugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Akkumulátor kapacitás (Ah)12.0
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorral együtt szállítva2
TöltőM12-18 FC
Feszültség (V)18
Töltő130 perc
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)6600
A készlet tartalma2 x M18 HB12 akkumulátor, M12-18 FC Töltő, Szerszámkoffer
FékIgen
Feszültség alatti biztonsági reléIgen
Kapcsoló típusaHosszú alsó kapcsoló
Max. vágási mélység (mm)65
SzállítvaSzerszámkoffer
Tárcsa átmérő (mm)230
TípusHosszú alsó kapcsoló
TengelymenetM14
Visszarúgás elleni védelemIgen
Súly akkumulátorral (EPTA) (kg)5.4 (M18 HB12)
Csiszoláskor keletkező rezgések szintje (m/s²)5.5
Fém csiszoláskor keletkező rezgések szintje - eltérés (m/s²)1.5
Hangerőszint (LWA)(dB(A))99.4
Hangerőszint eltérés (dB(A))3
Hangnyomásszint (LPA)(dB(A))88.4
Hangnyomásszint eltérés (dB(A))3
Termék adatok
Névleges feszültség
18V
Gyártó neve
TTI Eastern Europe Sp. z o.o
EAN
Gyártó címe
Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa